14 październik 2003 (wtorek), 21:21:21

Szpital (#1)

1. Przegladanie Khan-goor'owego bloga przez WAP'a na Noki 6310 jest mozliwe ale bardzo niewygodne. Na szczescie w Googlach jest wyszukiwarka razem z bramka jak wszystko w Googlach super.

Ku pamieci adres: (WAP)
http://www.google.com/wml

Ale w szpitalu ma sie wiele czasu i spokojnie mozna czytac nawet i pot WAP-em.

2. Przegladanie Khan-goor'owego bloga przez iPAQ-a jest duzo przyjemniejsze, choc tez klopotliwe. Ale mozna juz komentowac.

3. Moze jutro bedzie jeszcze wiekszy postep i dostane od A. zgode na laptopa. Zeby tak jeszcze lekarze wiedzieli co mi jest.

4. Chyba juz jestem uzalezniony od od elektroniki. Wszytkie notatki, cala wiedza, wiekszosc komunikacji realizuje przez elektronike. A. przyniosla mi zeszyt i dlugopis ale ja papieru uzywam tylko w kalendarzu lub jako podkladki pod klawiature na ktorej mozna bazgrac do woli.

Najgorsze jest to ze jak cos wymysle i nie mam jakiejs klawiatury aby to uprowadzic to boje sie ze to sie zaraz zgubi (bo zeczywiscie czesto sie gubi). Ale zeby sobie to uswiadomic to trzeba sie znalezc w szpitalu.

Kategorie: osobiste, _blog


Słowa kluczowe:


Komentarze: (2)

mary, October 15, 2003 18:18 Skomentuj komentarz


mam nadzieje ze w szpitalu juz niedługo.. ... bo szpitale z reguły nie są przyjemne..
zdrowia :)

khan-goor, October 14, 2003 21:46 Skomentuj komentarz


1) rumieniec, bom nieśmiały i się łatwo wzruszam, ale dziękować nie potrafię.
2) to chyba będę musiał zmienić layout. choć z drugiej strony nakręcam rynek producentom przenośnej elektroniki :)
3) że, ale jakto w szpitalu? w którym i gdzie, if I may?
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.