6 wrzesień 2007 (czwartek), 12:52:52

Deficyt prawdy i miłości

#1. To czego brakuje ludziom, aby społeczeństwo było czymś fajny to Prawda i Miłość. Brak tych dwóch cech jest dużo większym problemem niż brak Mądrości czy też Aktywności.

#2. Manipulacja GW sondażami rzeczywiście jest ohydna, ale wygląda na to, że Kurski (szok!) miał racje - to manipulacja.

#3. "(...) zalecam, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, (...) odprawiane były za wszystkich ludzi: za królów i za wszystkich sprawujących władze (1tm2.1n)".

O tych w sejmie.
Ciebie prosimy.
wysłuchaj nas Panie!

Kategorie: obserwator, modlitwy, _blog


Słowa kluczowe:


Komentarze: (1)

www.glogowianin.pl, September 8, 2007 07:34 Skomentuj komentarz


Deficyt.. Deficyt tu, deficyt tam, i "gospodarka" stoi w miejscu. Bardzo podoba mi się tytuł: Deficyt prawdy i miłości Tego nigdy dość... Ale czy tylko nam, polakom? Myślę, że my w naszej mentalności i narodowym kodzie genetycznym mamy wpisane minimalne zapotrzebowanie, a co za tym idzie - niewiele potrafimy z siebie dać. To smutne, bo są ludzie tacy, jak ja, których życie buduje jedynie miłość. A gdy jej brak - wszystko staje w miejscu i zastyga wieczną zimą. Amen!
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.