17 listopad 2018 (sobota), 22:01:01

Kłopoty

AK:
Da się wybrać kłopoty?

W34:
Czy można wybrać sobie kłopoty? Dobre pytanie. Pomyślmy.

Dwie rzeczy na pewno wybrać sobie możesz:

(#1) Możesz wybrać kłopoty, których jeszcze nie masz ale mieć w przyszłości możesz, bo zasada przyczynowo-skutkowa działa i "co człowiek sieje to żąć będzie". Wybieraj więc dziś.

(#2) Możesz wybrać podejście (postawę) do kłopotów, które masz, w szczególności sposób rozwiązywania ich - wszak wszystko co kłopoty na świecie mogą Ci zrobić to zabić Twoje ciało, a to na pewno wcześniej czy później i tak umrze.

Widzisz więc sam, że podejściem więc do kłopotów możesz zarządzać. Zarządzaj. Patrz w przyszłość i zarządzaj. Przynajmniej ja próbuję tak robić i dlatego dziś mam kłopot z Triggo, bo właśnie w dwóch miejscach jednocześnie odbywa się premiera tego pojazdu, co wielce mnie cieszy.


Kategorie: _blog


Słowa kluczowe: kłopot


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.