2 kwiecień 2019 (wtorek), 09:36:36

Mistycyzm (zabawa w słowa)

Mistycyzm - odczytywanie woli Boga z emocji i myśli. (wersja bardzo robocza)


Kategorie: _blog, zabawa w słowa, fiki, fikisłowa


Słowa kluczowe: mistycyzm


Komentarze: (2)

hammoleket, April 2, 2019 19:49 Skomentuj komentarz


Mistycyzm bedzie czyms co polaczy relogie swiatowe i umozliwi stworzenie Jednej Swiatowej Religii. To jest dzialanie ducha antychrysta....Fragment wypowiedzi z ktora sie zgadzam  http://zwiedzenie.blogspot.com/2014/08/mistycyzm-czesc-1.html. Nie wiem w jakim stanie jest teraz ten blog ale kiedys warto bylo tam zagladac.

Henryk Suchecki, April 29, 2019 19:22 Skomentuj komentarz


Mistycyzm - Oglądanie, doświadczanie rzeczywistości niewidzialnej , pozazmysłowej, w której to nasza rzeczywistość fizyczna jest zanurzona. Nasze emocje w doświadczaniu tego, to pochodna naszej osobowości. Słowo boże pozwala przypisać co jest źródłem tych zjawisk, doznań; ciemna czy jasna strony mocy

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.