1 październik 2019 (wtorek), 16:06:06

Wtorek - klawiatura w MacBook Air i nowe numerki do nauczenia się

Cudownie jest mieć dobrą klawiaturę ....

Do niedawna moje życie było prostsze, bo numery na tablicy rejestracyjnej służbowego samochodu były takie same jak kod pocztowy biura. Ale dziś....

Dziś mam samochód prywatny, w znaczeniu nie służbowy, czyli przerejestrowany i nie pamiętam jego numeru a muszę go wpisywać do parkomatu. Problem. Nie pamiętam też kodu pocztowego do biur, w których pracuję, bo rzadko w nich bywam (a są 3 takie miejsca) i rzadko pracuję.

Wiem, wiem, wiem... Marudzę. Marudzę bo mi wolno. W końcu fejsbook służy również do wyrażania uczuć. A ja dziś mogę, bo się cieszę. Cieszę się a w dodatku mam w moim Mac Book Air _nową_, _działającą sprawnie_ _klawiaturę_. Mam bo nie jest prawdą, jakoby w Macu klawiatury nie dało się wymienić. Da się!

Ponoć należy rozkręcić, rozebrać, coś należy uciąć (jakieś nity), coś wywiercić i nagwintować pod nowe śrubki i już. Da się! Mam nową klawiaturę, więc nie muszę już za każdym razem, gdy chcę użyć cyfry od 1-6 robić ctrl-C i ctrl-V (dokładnie to cmd-v) ze specjalnie na tą okazję przygotowanego pliku. Co więcej - mogę sobie swobodnie takie głupoty na blogu i fejsie wypisywać.

Do zapamiętania: klawiaturę w Macu da się wymienić. Baterie też! i szybkę w iPadzie 3 - ale to dopiero mnie czeka.


Kategorie: _blog


Słowa kluczowe: mac book, air, apple


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.