W:7
5 marca 2023 (niedziela), 11:25:25

Forum hojności, wiosna '2023

… w Spale, marzec 2023

No i fajnie


Chcę być hojny, bo chcę traktować ludzi tak jak Bóg mnie traktuje.

 

 Uwagi do zapamiętania:

  • Adam się mnie pyta, "czy to nie zaskomplikowanie powiedział, czy nie za akademicko"? Odpowiedziałem, że nie - że należy ćwiczyć ludzi w myśleniu.
    • ToDo: na za pół roki: A może przemyślenie gdy wracam jest takie: należy uświadomić liderom, że będą królować…. więc niech już się ćwiczą w tym, bo zarządzanie miastami nie jest łatwe (Ap 20:6, Mt 25, Łk 19:18 Także drugi przyszedł i rzekł: „Panie, twoja mina przyniosła pięć min”. Temu też powiedział: „I ty miej władzę nad pięciu miastami”)
    • Ap 20:6 TPNT "Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym powstaniu z martwych; nad tymi druga śmierć nie ma władzy, ale będą kapłanami Boga i Chrystusa, i będą z Nim królować tysiąc lat.
    • ToDo: napisać do Adam w tej sprawie

Historia:

  • Spotkanie w Siewierzu
  • Jedno spotkanie na ZOOM-ie

Kategorie: _blog, forum hojności, obds


Słowa kluczowe: forum hojności, spała, siewierz


Galeria plików multimedialnych


Pliki


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.