11 marca 2004 (czwartek), 13:25:25

Gospel wg J3.16

Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.
(Ewangelia wg świętego Jana, rozdział 3, werset 16)

thx: M.


Kategorie: ewangelia, _blog


Słowa kluczowe: ewangelia


Komentarze: (2)

fajne :), January 3, 2007 20:05 Skomentuj komentarz


fajne to, bardzo mi pomogliście.Dzięki :]

Gosia, June 25, 2007 11:07 Skomentuj komentarz


Jestem muzykiem z wyksztalcenia i mam to szczescie w zyciu, ze robie to, co kocham robic-tworze muzyke:komponuje, aranzuje, instrumentuje, gram i spiewam. W gatunku GOSPEL wyrazam takze gleboki sens istnienia duszy czlowieka, jej jasnych i ciemnych zakamarkow, jej ciaglych poszukiwan, zawirowan... W muzyce GOSPEL modlimy sie 2 razy, za kazdym razem kiedy wykonujemy jakis utwor, to jak powracanie do bezpiecznego miejsca na ziemi. Sw. Jan tylko wskazal kierunek drogi, ktora powinnismy isc, do nas nalezy odnalezienie sposobu podrozy...
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.