17 grudnia 2004 (piątek), 12:28:28

Leszek Miller kończy

"Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie zaczyna"

To powiedział Leszek Miller o premierze Jerzym Buzku a ja teraz ze smutkiem przyłączam się do przypominaczy tych słów bo teraz dokładnie widać kto naprawdę jest zerem.

Szkoda tylko, że w tej dyskusji chodzi o urząd premiera.

A grafika jest taka jak potrafię zrobić - zresztą dla Leszka Milera nie warto wychodzić poza Windowsowego Paint'a.


Kategorie: polityka, obserwator, _blog


Słowa kluczowe: Leszek Miler, Miler, SLD


Komentarze: (4)

myslicielka, December 18, 2004 10:29 Skomentuj komentarz


rany jak ja nie lubie tego człowieka

krisper, December 18, 2004 00:16 Skomentuj komentarz


wydaje mi się, że powiedział to dużo wcześniej, na początku "nowej rzeczywistości",gdy jedna pani napisała książkę o tym, jak to sypiała z politykami. o millerze wypowiadała się o ile dobrze pamiętam dość pochlebnie , że długo może czy coś w tym rodzaju i wtedy te słowa millera padły jako komentarz do tej opinii. chyba, że coś totalnie pokręciłem.

Wycbrzy, September 20, 2007 20:28 Skomentuj komentarzPanie Miler , jest Pan zero !!

larka, October 4, 2007 00:43 Skomentuj komentarz


wiec ja powiem tak lubie tego goscia ma to cos co innym mpolityka brakuje zaluje ze wyjechalam z polski i nie moge na niego zaglosowac P.Leszku jest pan super
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.