30 czerwca 2005 (czwartek), 22:22:22

Obserwacje ogrodowe

  1. Ogródek to jedna wielka, biologiczna wojna o powierzchnie i przestrzeń. Powierzchnia to woda i to co można z wodą wyssać. Przestrzeń to dostęp do słońca wraz z możliwością zablokowania tegoż konkurencji, która lepiej opanowuje powierzchnie. Ogródek to wielka, biologiczna wojna - a ja nie mogę być bierny, mimo że nie należę do flory muszę opowiedzieć się po jakiejś stronie.
  2. Mrówki też lubią Whiskas a w garażu czasami jest go sporo. Dla mrówek brama garażowa jest stale otwarta.
  3. Koty nie lubią jeść mrówek. Kwaśne czy co?
  4. Teoria o tym, że jest jakaś norma na szybkozłączki ogrodowe nie jest prawdziwa. Szybkozłączki różnych producentów rozłączają się same bardzo szybko. Niektóre szybkozłączki tego samego producenta owszem, nie rozłączają się ale przeciekają. Relacje jakość do ceny albo jakość do marki trudne do ustalenia. Chińczycy, produkując wszystko mają gigantyczny wzrost gospodarczy a ja się podlewając ogród na nich złoszczę.
  5. Ślimaki są wredne bo zjadają co ładniejsze kwiatki. A kto zjada ślimaki?
  6. Spanie w na tarasie jest przyjemne do 4.30. Nad ranem spada rosa i należy sobie odpuścić.

Kategorie: , _blog


Słowa kluczowe: ogród, biologia, mrówki, koty, kot, szybkozłaczki, zieleń, rosa, kwiaty


Komentarze: (2)

jayin, July 2, 2005 14:12 Skomentuj komentarz


Koty nie lubią jeśc mrówek. Potwierdzam. Na balkonie pełno tego tałatajstwa łazi (mrówek, nie kotów) - Kot Domowa zamiast je kulturalnie zjeść, to rozdeptuje...

neno, July 1, 2005 08:04 Skomentuj komentarz


Masz tak duży ogród, że szybkozłączki są Ci potrzebne ? Zazdroszczę, no ! :)
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.