18 października 2005 (wtorek), 12:53:53

Jestem wielki - bo daję pracę!

Kilka dni temu w notce "Jestem wielki!" opisałem jak to zadałem sobie trud w zwalczaniu plagi głodu na świecie. Wczoraj wieczorem podjąłem się równie trudnego zadania i aktywnie zwalczałem bezrobocie dają ludziom tak potrzebną im prace. Pracodawcą bywam od 9.oo do 17.oo a tu okazało się, że mogę też wieczorami. A. wyjechała się kształcić więc w chałpie bieda piszczy tak, że aż koty miałczą. Pojechałem więc do TESCO zaspokoić moją pożądliwość konsumenta i zapełnić nieco lodówkę. Dla mnie serki "Danio", dla kotów wątróbka i elementy kurczaka (nie mylić z "elementami" Euklidesa).

Będąc na miejscu dowiedziałem, się że 95% produktów tam sprzedawanych pochodzi od polskich producentów i dostawców a kupując te produkty daję prace. Tak więc dawałem pracę przez 2 godziny bo nie jest łatwo znaleźć masło zrobione z masła, chrzan w którym nie będzie gumy arabskiej, śmietanę zrobioną z mleka a nie z mleka w proszku.

Nie wiem co jeszcze specjaliści od PR wymyślą abym się poczuł lepiej.


Kategorie: marketing, _blog


Słowa kluczowe: bezrobocie, TESCO, marketing


Komentarze: (3)

krisper, October 19, 2005 02:56 Skomentuj komentarz


Moja A. też wyjechała.chlip,chlip. Ale jak w trakcie dawania ludziom pracy zdobyłbyś 0,5kg polędwicy wołowej, to mam do niej świetne wino :-) Razem będzie raźniej.

nestor-->tmki, October 18, 2005 17:53 Skomentuj komentarz


i co, ludzie wydaliby wszystkie pieniadze, a co potem?

tmki, October 18, 2005 17:28 Skomentuj komentarz


Gdyby tak każdy spędził trzy godziny w tygodniu w supermarkecie, to uporalibyśmy się z problemem bezrobocia!
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.