13 października 2006 (piątek), 20:34:34

złudzenia optyczne

Takich obrazków co to widać na nich zupełnie coś innego niż jest narysowane jest wiele. Komuś chciało się zebrać większość z nich i wsadzić w jedną prezentacje. Ponieważ może się przydać zachowuję.

* * *

Obserwacja polityczna: Za chwilę może okazać się, że koalicja chamów (PiS) z warchołami (Samoobrona) to nie złudzenie ale rzeczywistość. Nie podoba mi się te dopuszczanie Leppera do władzy ale porządki PiS-u już mi się podobają.


Kategorie: ciekawostki, _blog


Słowa kluczowe: złudzenia optyczne


Pliki


Komentarze: (2)

Boruta, October 16, 2006 11:13 Skomentuj komentarz


Wydaje mi się Panie Wojtku (obym się mylił), że dopuszczenie do władzy Andrzeja Leppera okaże się rzeczywistością, a "porządki, które robi PiS" zwykłym złudzeniem (jako, że to drugie wynika z pierwszego).

Pozdrawiam.

w34, October 16, 2006 13:29 Skomentuj komentarz


To tylko nie zduszone we mnie do końca resztki humanizmu przejawiają się w postaci takiej niby-nadziei, że ludzie są lepsi niż są.
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.