Kto tu rządzi?

Pytania:

#1. Czy Francją rządzą masoni?

Jak bronić się przed "układem"?

Jan Rokita, dodatek "Europa" do Dziennika z dnia 7 października 2007

(...)

Kilka dni temu podczas debaty europejskiej w Krakowie ambasador RP w Paryżu zaskoczył nieco uczestników relacją z dialogu, jaki zdarzyło mu się odbyć z jednym z członków francuskiego rządu. Ambasador chciał dojść faktycznych mechanizmów tak stanowczego sprzeciwu Francji wobec uwzględnienia w konstytucji europejskiej dość oczywistych historycznie zapisów o chrześcijańskich korzeniach Europy. "To, na co się zgodziliśmy – to maksimum, jakie wynegocjowaliśmy z klubami masońskimi: - odparł minister. Demokracja V Republiki słynie z rozległej sieci "heterii" (...)

#2. Czy Włochami rządzą narkowami?

Włoscy deputowani biorą narkotyki

iar za gazeta.pl, 2006-10-10 15:56

Włoski urząd ochrony danych osobowych zakazał emisji programu TV, którego realizatorzy odkryli, że jedna trzecia włoskich deputowanych używa narkotyków. Od 50 deputowanych pobrano próbki potu, na podstawie którego przeprowadzono testy. U czterech znaleziono ślady kokainy, u 12 haszyszu. Test przeprowadzono bez wiedzy posłów pod pozorem pudrowania ich przed wejściem do studia. Program "Hieny" jest emitowany od dziesięciu lat przez telewizję Silvia Berlusconiego Italia Uno.

#3. Kto rządzi Polską? (...)


Kategorie: obserwator, _blog


Słowa kluczowe: masoni, narkomani, Berlusconi


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.