18 lipca 2007 (środa), 10:44:44

Dwa punkty na plus

#1. Prezes Sowa przestaje być prezesem UPC a zaczyna być prezesem Agory. Pewnie osłabi to pozycję UPC z czego należy się cieszyć.
http://wiadomosci.onet.pl/1573893,327,item.html

#2. Rząd myśli o przyspieszeniu cyfryzacji telewizji publicznej. W połowie przyszłego roku mają ruszyć multipleksy DVB-T (albo od razu DVB-T2). To dobrze.
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4321950.html

W tej dziedzinie jest jednak dużo szumu. Ostatnio pisało w GW, że jak się Kaczyński spotkał z tym Mordochem (czy jak mu tam) to ustalili, że aby wesprzeć TV-Puls zrobią tak, że DVB w Polsce nigdy nie wejdzie. Ojciec dyrektor powiedziałby, że to tylko liberalne i antypolskie media manipuliją - pewnie coś w tym jest.

No to do SWOT'a SGT możemy sobie dopisać dwa punkty na plus.


Kategorie: iptv, _blog


Słowa kluczowe: prezes Sowa, UPC, Agora, DVB-T, sgt


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.