29 stycznia 2008 (wtorek), 23:29:29

Podwyżek!

Protestują bo chcą podwyżek:
1. Lekarze
2. Pielęgniarki
3. Nauczyciele
4. Górnicy
5. Sędziowie
6. Prokuratorzy
7. Celnicy
8. Policjanci (na razie tylko w Łodzi)

Szykują się:
9. Kolejarze
10. Pocztowcy

Pensje w Polsce muszą wzrosnąć, szkoda tylko, że tak wielu ciągle pracuje u pracodawcy państwowego albo budżetowego.

A przecież miały być tak, że ubezpieczalnie i prywatyzacja rynku usług medycznych (bo w służbę zdrowia to już nie uwierzę), nauczyciele mieli być zatrudniani przez gminy, kopalnie można by sprywatyzować a znosząc granice i redukując cła zrezygnować też z celników (zostaną wtedy tylko grzesznicy). Ale jakby jeszcze grzesznicy się nawrócili i w mocnym postanowieniu poprawy wytrwali - to sędziowie i prokuratorzy byli by niepotrzebni, co odciążyło by budżet i zmniejszyło podatki.

To może ja już pójdę spać zamiast wypisywać tu takie głupoty.


Kategorie: obserwator, _blog


Słowa kluczowe:


Komentarze: (2)

marta, February 22, 2008 10:46 Skomentuj komentarz


"Nie płyń pieskiem kotku, płyń żabką rybko" czy to zdanie jest częścią jakiejś całości? jest coś dalej czy kończy sie tylko na tych 7 słowach?

stronka dość ciekawa..trafiłam tu przypadkiem ale chyba jeszcze tu kiedyś wpadnę...;P

pozdrawiam :)

w34, February 22, 2008 11:46 Skomentuj komentarz


#1. Chodzi o Ci o tekst zacytowany w notce z 29 czerwca 2004. Nie ma większej całości, nie było nawet dalszego ciągu bo po nim wszyscy zaczęli się śmiać, a niektórzy topić.

#2. Zapraszam.

W34

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.