15 lutego 2009 (niedziela), 10:10:10

Nowy poRZĄDek

Informacja prasowa:

Cytat za Gazetą, ale pokreślenia moje.

G7: priorytetem walka z recesją

ask, PAP, gazeta.pl 2009-02-14 17:45

- Najbardziej rozwinięte państwa świata z G7 zapowiedziały w sobotę, że walka z recesją będzie ich priorytetem. Grupa G7 uzgodniła, że zaangażuje się w tworzenie "nowych reguł", by powstał nowy światowy porządek gospodarczy.

Grupa G7 uzgodniła, że zaangażuje się w tworzenie "nowych reguł", by powstał nowy światowy porządek gospodarczy - powiedział w sobotę włoski minister gospodarki i finansów Giulio Tremonti na konferencji prasowej. Konferencja zakończyła spotkanie ministrów finansów grupy G7 - siedmiu najbardziej uprzemysłowionych państw świata.

Na zakończenie obrad w Rzymie ministrowie finansów i szefowie banków centralnych siedmiu najbardziej rozwiniętych krajów świata wyrazili też przekonanie o konieczności powstrzymania protekcjonizmu, gdyż to ich zdaniem pogorszyłoby sytuację gospodarczą.

(...)

Mój komentarz:

Czytając coś takiego dźwięczy mi w uszach stare pojęcie "rząd światowy". Czy już nadchodzi? Ale Rzym się wypowiedział - sprawa załatwiona.

Apokalipsa może się niedługo dobrze sprzedawać ale czytając ją kto ją zrozumie?


Kategorie: obserwator, _blog


Słowa kluczowe: nowy światowy porządek gospodarczy, rząd światowy, nowy ład gospodarczy, nowy porządek świata, NWO


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.