4 listopada 2010 (czwartek), 11:08:08

Zmiana czasu w iPhonie

W iPhonie czas zmienił się na zimowy w sposób automagiczny, ale budzik, mimo iż godzina budzenia nie zmieniła się budzi mnie godzinę później. Takie zachowanie ma swoje wady i zalety. Godzina snu więcej zawsze jest przyjemna, ale godzina mniej na poranne wybieranie się do pracy to stres zbyt wielki aby to zrównoważyć.

Ale mój problem polega na tym, że nie wie co zmienić w tym iPhonie, aby budził mnie o właściwej porze. Mam czekać z tym do wiosny aż aż czas się naprawi? Ustawiać budzik zawsze godzinę wcześniej. A może nie przejmować się i swoją wykorzystując pozycję demonstracyjnie spóźniać na spotkania z białymi słuchawkami w uszach? Nie! Słuchawki mam już czarne.

Oj, pokopane to jest.


Dopisek:
Kolega podpowiedział, że należy zresetować urządzenie - to pomaga.

Kategorie: osobiste, _blog


Słowa kluczowe: iphone


Komentarze: (1)

ky, November 6, 2010 10:19 Skomentuj komentarz


Jeżeli ma wiele alarmów (niektóre mają), to można spróbować dodać nowy a usunąć stary, albo zostawić oba odpowiednio je nazywając "zimowy" i "letni".
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.