2 maja 2013 (czwartek), 16:45:45

basen

Chodząc na basen zaobserwowałem, że obsługuje on stosunkowo różne grupy wiekowe, a przez to grupy docelowe:

  • na basen chodzą niemowlaki. Znaczy się, nie chodzą same ale chodzą z rodzicami pragnącymi aby ich pociechy (w wieku od 3 do 9 miesięcy) nauczyły się pływać. dziwne.
  • na baset chodzą dzieciaki. Obwieszone kołem pseudoratunkowym, z wielką dmuchaną kaczką, w kolorowych czepkach próbują pływać albo nawet i pływają, w każdym razie zabawę mają świetną. Do tego zjeżdżalnia, brodzik, zjazd rurą z 10m.
  • na basen chodzą małolaty. Chodzą bo to świetna okazja aby wychodząc z domu na basen z koleżanką całować się w dzakuzi z kolegą. Można też zaprezentować swoje ciało, choć to robią bardziej małolaty+.
  • na basen chodzą pistolety i młode wilki. Bo to modne, bo można się wytrenować, bo nie takie głupie jak siłownia dla dresiarzy. Pistolety płyną szybko, nawroty robią profesjonalnie, często używają dopalaczy w postaci płetw, rękawic, mają modny sprzęt, choć w przypadku pływania tego sprzętu nie ma zawiele.
  • na baset chodzą w wieku średnim. Motywacja jest silna, bo lekarz albo Pan Bóg już postraszył zawałem, hormony wyhamowały za to tłuszczyk ruszył, lekarz krzyczy, że więcej ruchu a nie tylko biuro, samochód, telewizor. Taki to przyjdzie na 6.00, przepłynie swoje regulaminowe 2km i spada do biura.
  • na basen chodzą ludzie starsi. Motywacja niby podobna jak dla grupy poprzedniej ale możliwości inne, więc dzakuzi, bicze wodne, jeżeli coś przepłynąć to tak spokojnie, cztery razy i wyjść tak, żeby się zmieścić w godzinie, żeby nie dopłacać.
  • na basen nie chodzą ci, co już umarli. Nie ma się co dziwić.

No i najważniejsza obserwacja: wszystkie te grupy różnią się w sposób wyraźni gładkością skóry. Skóra to jest to, na czym wyraźnie widać starzenie się człowieka. Gładka skóra jest czymś, na co się przyjemnie patrzy w przeciwieństwie do skóry pomarszczonej.


Kategorie: obserwator, _blog


Słowa kluczowe: starość, skóra, basen


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.