15 listopada 2013 (piątek), 16:27:27

O ZUS i o Teatrze Starym

O ZUS i o Teatrze Starym w Krakowie. O tym drugim mam taki dwugłos:

Głos #1: znowu polaczki z podkarpacia nic nie kapują ze wysokiej kultury blokują rozwój sztuk pięknych i postęp ludzkości.

Głos #2: lewacy zagarnęli Teatr Narodowy i używają go w niszczeniu wszystkiego, również tego narodu.

... a moja ojczyzna jest w niebie skąd jako Zbawcy oczekuję Pana mojego, Jezusa Chrystusa, który niedługo przemieni moje ciało słabe tą mocą którą wszystko sobie podporządkować może. Wiem, że to nastąpi szybko bo mimo iż wielu życzy mi 100-lat (lub więcej) to mam przed sobą list z ZUS i nie mogę się nadziwić jak szybko to 26 lat opłacania składek minęło. Może dostanę na życie rentę 2662zł jeżeli do 67 lat (a więc jeszcze lat 17) dalej tak grzecznie maksymalną możliwą składkę (chyba gdzieś koło 11 tys) płacić będę.

Nie czuję się z tym komfortowo. I dlatego tym bardziej ufam, że moja ojczyzna jest w niebie, skąd jako Zbawczy oczekuję ...

SDG!


Pytania pomocnicze:

  • Czy Kraków to Podkarpacie?
  • 17 lat * 11 tys = 187 tys. a jest już 194+129 tys. a więc 50 tys. kapitału przekłada się na 2,66 tys. emerytury. Ciekawe.

A owoc żywota twego Je ZUS.


Kategorie: obserwator, _blog


Słowa kluczowe: zus, emerytura, teatr stary, podkarpacie


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.