15 sierpnia 2014 (piątek), 12:38:38

piętnastego dnia ósmego miesiąca

Mało kto wie, że święto 15 dnia, ósmego miesiąca zostało ustanowione na długo, długo przez panem Jezusem i jego matką, Marią. Po Salomonie, "Jeroboam ustanowił święto w ósmym miesiącu, piętnastego dnia tego miesiąca, naśladując święto jakie były obchodzone" przez bogobojnych Izraelitów.

Fałszywy kult, fałszywa religia, fałszywy bóg. Ot, tak po prostu. Szkoda, że tak wielu ludzi widząc te wielkie fałszerstwa, tą religijną obłudę odrzuca szukania Boga prawdziwego.

Przypominam sobie, bo za chwilę będę przejeżdżał przez Częstochowę.

Więcej -> 1Krl12 .... no i oczywiście Rz2:24 w zastosowaniu do religijnych katolików.


Kategorie: , _blog


Słowa kluczowe:


Komentarze: (1)

wojtek, August 13, 2018 21:17 Skomentuj komentarz


->FB

Mało kto wie, że "święto 15 dnia, ósmego miesiąca" zostało ustanowione na długo, długo przez Bitwą Warszawską, Wojskiem Polskim a nawet Panem Jezusem i jego matką Marią, oraz Matką Boską Zielną.

Po królu Dawidzie i jego synu Salomonie, był król Jeroboam i "Jeroboam ustanowił święto w ósmym miesiącu, piętnastego dnia tego miesiąca, naśladując święto jakie były obchodzone" przez bogobojnych Izraelitów w Jerozolimie.

Więcej -> 1Krl12 (Pierwsza Księga Królewska, rozdział 12)

Pan Bóg to ma poczucie humoru!

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.