22 listopada 2017 (środa), 17:19:19

Krucjata różańcowa o mnie

PJO na fejsie ogłosił:

2017-08-27 PJO i swieta wojna

Odczekałem 3 miesiące po czym przypomniałem to Piotrowi.

Transkrypcja:

 

PJO:

Śmiej się, śmiej. 

W34:

Ja? Mnie nie jest to śmiechu.

Ja o Ciebie się martwię, bo rozpocząłeś wojnę, używasz w niej niebezpiecznych, duchowych narzędzi (wielokrotnego powtarzania słów - na wschodzie nazywa się to mantrą). Używasz narzędzi o których Pan Jezus mówił, aby ich nie używać - pokazujesz więc nam tu publicznie jak traktujesz Jego słowa za to stosuje się do zaleceń zjawy, która objawiła się w Fatimie, w której (jak na własne oczy widziałeś) za przyzwoleniem władz systemu religijnego uprawiana jest magia poprzez palenie figurek woskowych...... i tak dalej, i tak dalej......

Mam powód aby się o Ciebie niepokoić więc pytam - czy wszystko OK?

A tak prawdę mówiąc, to chciałby abyś usprawiedliwiony przez wiarę też miał pokój z Bogiem przez Pana Jezusa Chrystusa i teraz zastanawiam się, czy te 3 miesiące wojny skłoni Cię do jakieś refleksji.

PJO:

No i dalej się śmiejesz. Mam tylko nadzieję, że jak się zestarzejesz, to nie dojdziesz do etapu rzucania żarówkami z czarną farbą po zabytkach sakralnych, jak twoi koledzy.

W34:

No dobrze - jeżeli mi nie wierzysz mimo zapewnień to trudno. Muszę z tym żyć.


Kategorie: katolicyzm, osobiste, _blog


Słowa kluczowe: krucjata różańcowa, pjo


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.