14 września 2019 (sobota), 18:02:02

Ja, moje GTD i serwis zwany Toodledo

Prawie 10 lat używałem serwisu Toodledo - bardzo przyjemnego notatnika działającego w chmurze wg. metodologi GTD (GTD - robienie spraw do końca) aby w pracy dla 3S być bardziej skutecznym, bardziej sprawnym, nie zapominać, nie gubić, motywować siebie i innych, delegować, współdzielić, rozliczać, być lepszym w zarządzaniu posuwaniem do przodu wszystkiego.

Prawie 10 lat..... A dziś zauważyłem, że nie logowałem się do niego od dwóch miesięcy, więc chyba go już nie potrzebuję.

Przez te 10 lat za serwis zapłaciłem 10*19=190$ więc nie tak dużo, a wiem, że jest to świetna apka na iPhona i iPada, dobry dostęp przez WWW, ma import do kalendarza, fajne backupy i co ważne - nie jest zbyt często upradowana, więc nie ma potrzeby się uczyć jakiś niepotrzebnych nowych nowości. Polecam, jeżeli tylko ktoś jak ja chce być bardziej skutecznym, bardziej sprawnym, lepiej zarządzać w posuwaniu wszystkiego do .... no właśnie! Dokąd?

Dokąd się to wszystko przesuwa skoro Pan Jezus powiedział, że "szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą". To jak? Droga do piekła jest wygodna a z GTD robi się to jeszcze wygodniej?

Nie! GTD nic do tego nie ma. Nie ma bo można pchać się też w "ciasną jest bramę i na wąska drogę, która prowadzi do życia, bo tak mało jest takich, którzy ją znajdują".

Za chwilę na Toodledo.com skasuję moje konto związane z 3S i otworzę sobie nowe, prywatne służące do posuwania spraw w innym kierunku.

A serwis gorąco polecam, choć nie wiem czy na Androida jest apka czy tylko przez WWW trzeba się męczyć.

https://www.toodledo.com/ 


Kategorie: _blog, osobiste


Słowa kluczowe: gtd, toodledo


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.