18 marca 2020 (środa), 15:42:42

Opinia PJO o pandemii

Cytuję z Fejsa

PJO:
Coraz bardziej jestem przekonany co do tezy, że "pandemia" to globalne ćwiczenia z karności i inwigilacji obywateli, a przy okazji możliwość bezkarnego dofinansowania z naszych podatków różnych tłustych kotów finansjery. Patrzcie uważnie na USA, które banki i fundusze za jakiś czas otrzymają miliardy dolców rządowego wsparcia z powodu ciężkiej sytuacji na rynkach.
Niemcy - Lufthansa sprzeda część swoich udziałów państwu (czyli spółce z o.o. Bundesrepublik Deutschland GmbH). Komisja Europejska w normalnej sytuacji w życiu by się na to nie zgodziła. Linie lotnicze posadziły swoje samoloty, nareszcie mają czas porobić planowe przeglądy i dać se siana z ogarnianiem wet-leasów i innych podmian za uziemione MAX-y, LOT nie musi wypożyczać innych maszyn za uziemione Dreamlinery... Vis maior, więc żadnych odszkodowań pasażerom nie trzeba płacić... Same oszczędności.
Jakiś czas temu pisałem o OWU (ogólnych warunkach ubezpieczeń). W znakomitej wiekszości z nich zapisano, że dana polisa nie działa w przypadku pandemii. Kolejne oszczędności dla grup ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych! Składki zainkasowane, a odszkodowań nie trza płacić! Kolejne oszczędności!
No i oczywiście jak ogłoszą koniec pandemii, to odpowiednie instytucje finansowe pospieszą z „pomocą” dla państw dotkniętych tą zapaścią, oferując kredyty na „bardzo korzystnych” warunkach

Kategorie: _blog, polityka, polityka / obserwator, obserwator


Słowa kluczowe: wirus, koronawirus, pandemia


Komentarze: (2)

korneliusz, March 20, 2020 20:55 Skomentuj komentarz


 Lekarz z Włoch:...jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę... ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa.
http://robertbrzoza.pl/post/mocne-dyrektor-szpitala-we-wloszech-nikt-nie-zmarl-na-koronawirusa

wojtek, March 3, 2021 16:16 Skomentuj komentarz


Tak dla przemyślenia ...
Maseczki nie służą hamowaniu rozprzestrzeniania się wirusa - wie to każdy, kto zajmuje się choć trochę nauką, albo po prosu umie myśleć analitycznie wiążąc ze sobą nie pasujące do siebie na pierwszy rzut oka fakty.
One służą badaniu zachowań dużych grup społecznych, badaniu reakcji na polecenia celem sprawdzenia gotowości wprowadzania różnych manipulacji prawnych zmieniających życie testowanej grupy.
Zakładają? Znaczy się są gotowi. Nie zakładają? Trzeba dokręcić śrubę strachu.... a wystarczy otworzyć byle jaki zbiór tablic fizycznych, aby zobaczyć różnicę między rzędem "nano", a "mikro" - tak po prostu, dla doświadczenia! Dokonaj przeliczeń do skali rzeczywistej i zobacz mikropor maski w skali np. 10 cm i odpowiednio zmniejszonego wirusa w tej skali ...
Rok temu, gdy zamieściłem pierwszy obszerny post o koronie, niektórzy nazwali mnie paranoikiem. 
Dzisiaj, gdy farmacja zapowiada konieczną trzecią dawkę szczepionki, gdy pojawiają się odmiany "potrafiące" omijać układ immunologiczny człowieka, gdy mówi się, że wkrótce może zabraknąć jajek, bo kury roznoszą ptasią grypę, a studenci nie wrócą w tym roku na uczelnie, to ja się pytam co będzie następne:? Jednolite ciało koordynujące działania światowe "nieradzących sobie lokalnie z tragedią rządów"? A może z powodu katastrofalnego załamania gospodarczego wirtualna waluta ujednolicająca poziom życia każdego celem "zapobieżenia ubóstwu"? ... nie muszę mówić, że "zaskórniaki" zdewaluują się, a oddanie ich do banku będzie się równało przykrym pytaniom skąd się one wzięły?
Skoro zaś wytłuką kury, to wytłuką też i świnie, bo przecież mają odmianę afrykańską ... tylko patrzeć jak krowy dostaną odmiany księżycowej powodującej wzbieranie mleka w wymionach w okresie pełni.Zaś prace nad mięsem tworzonym laboratoryjnie idą pełną parą ... i co, uważacie, że nie będziecie go jedli? Że jestem paranoikiem? No to poczekajmy kolejny rok - jeśli się oczywiście będziemy mieli szansę tutaj spotkać ...Ile Wasze dzieci wytrzymają w domu bez trwałych zmian w psychice, alienacji społecznej, zahamowaniom psychicznym, agresji i autoagresji, lęków i uzależnienia od mediów? Jeszcze rok, dwa? A Wy?
Długo będziemy udawać, że 20 cm patyka w łeb jest niezbędne do badania DNA? I że Krupówki zainicjowały falę infekcji? Idź do "szwedzkiego sklepu" w niedzielę, to zobaczysz tygodniowe wydanie serialu "Szwedzkie Krupówki". I co, dalej zastanawiasz się, czemu sklepy meblowe nie zostały objęte zakazem?
Na "dzwona" szczepić, skoro nowe mutacje omijają szczepionki?No na to pytanie odpowiedzą eksperci TV, beneficjenci projektów finansowanych przez te same korporacje, które mielą się w ich mordach podczas codziennych wiadomości.Choć wystarczy otworzyć książkę do biologii, żeby wiedzieć, że to niebezpieczni wariaci ... Zaś zachwalane korporacje ... Że paranoicy, że przecież to poważne firmy, że władza ...No tak mówi śpec, który pewnie podaje w szpitalu swoim pacjentom aspirynę - na pewno nie raz mu się zdarzyło ją polecić. Tą samą, której to firmy dyrektor płacił za więźniarki po 100 marek niemieckich i narzekał, że są wymęczone i nie wytrzymują długo testów. Tak tak, został szefem firmy tworzącej witaminki, z tej co tworzyła Cyklon B i to za sprawą legalnych władz.
Nie? No co jest? Mieliście z historii niedostateczny? 
Jednym słowem wyłącz TV i włącz myślenie analityczno-krytyczne.”
Dr Wojciech Jan Karwowski 

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.