2 kwietnia 2020 (czwartek), 15:13:13

Ściema? Nie ściema?

Ściema? Nie ściema? Ściema! A może nie ściema? Nie wiem.

Nie wiem, ale nawet że nie jest to takie ważne. Ważne jest, że mamy rzadko powtarzalną okazję aby sprawdzić swoje serca, tylko nie kardiologiczne bo przychodnie pozamykane ale moralnie. Dobrze jest sprawdzić komu się ufa? komu się wierzy? W kim pokłada nadzieję? Jak się myśli a jak dostarcza dane do myślenia?

Na prawdę mamy super czas! Zbadajmy to!

Można przebadać też swój stosunek do pieniędzy, do własnych zabezpieczeń i bezpieczeństwa społeczeństw, państw, systemów. Do swojej pracy, metod zarabiania, metod kombinowania, biznesów, przepływów, oszczędności.

Można też przebadać stosunki międzyludzkie, bo to rodzina, sąsiedzi, gmina, naród… jest okazja ich wszystkich ukochać, albo nie. Jaki test mój stosunek do pracowników? Klientów? Grupy docelowej albo do frajerów?

Mamy super czas - można się przebadać!

No i można też przebadać swój stosunek do śmierci i do podatków - to dwa pewniki, a każdy dzień przybliża nas do 30 kwietnia, daty składania PIT za 2019 rok.

Ściema? Nie niema? Ale wygląda na to, że bańka pęka i nawet jak okaże się, że jest to tylko epidemia paniki to wielkie przepływy finansowe na pewno się zaczną (już się zaczęły) a o swobodach obywatelskich (np. stanowienie prawa poprzez konferencję prasową premiera) już na pewno możemy zapomnieć. To co dość dobrze jest udokumentowane, to to, że Francja i Anglia chcą kupić Chiński system nadzoru obywatelskiego a Bill Gates promuje obowiązkowe szczepienia na szczepionki, nad którymi pracuje.

Ściema? Nie ściema?

Jeszcze coś można sprawdzić. Można sprawdzić proces przebudzenia, oraz proces upierania się w śnie, trwania w kłamstwie, wypierania i zapierania się.

* * * * *

A tak prywatnie to uważam, że Unia Europejska powinna zostać rozwiązana.


Kategorie: _blog, polityka


Słowa kluczowe: epidemia, media, prawda


Komentarze: (2)

wojtek, April 3, 2020 18:56 Skomentuj komentarz


Wiem bowiem komu zaufałem,
i jestem pewny, że On ma moc zachować mój depozyt
aż przyjdzie ten wielki dzień.
(2Tm 1:12)

brava15, April 4, 2020 07:58 Skomentuj komentarz


Bill Gates w ramach walki z ociepleniem klimatu chce doprowadzic do 15 -procentowego zmniejszenia populacji na ziemi w liczbach bezwzglednych to ponad miliard osob. Sposobem na to ma byc aborcja,obowiazkowe szczepienia i postep w medycynie jak rozumiem sluzacy umozliwieniu zabicie jak najwiekszej ilosci osob.Ludzki rozum ktory zanegowal Boga od czasow oswiecenia swoje apogeum osiagnal w komorach gazowych Auschwitz ,teraz Gates proponuje cos  na wiele wieksza skale ,oczywiscie wszystko to dla dobra ludzkosci ale juz nie koniecznie dla pojedynczego czlowieka.Filantrop Gates tak kocha ludzi ze chce ich wymordowac !

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.