22 maja 2020 (piątek), 21:26:26

Bill Gates i szczepionki

Gdzieś usłyszałem, że Bill Gates, twórca bardzo dużej firmy Microsoft, a więc człowiek wielce bogaty i wpływowy chce zostać jeszcze większym filantropem i dobroczyńcą ludzkości fundując badania oraz produkcję w swoich fabrykach nowoczesnych szczepionek, a wszystko to po to aby uchronić ludzkość przed niebezpiecznymi wirusami, które mogą być przyczyną wielu groźny a czasem nawet i śmiertelnych chorób.
Ale ładne zdanie mi wyszło - na 7 linijek. Spróbuję je jeszcze wydłużyć, ale nie dziś. No chyba, że ktoś mi pomoże i w komentarzu dopisze co jeszcze w tym zdaniu powinno się znaleźć.


Kategorie: _blog, polityka


Słowa kluczowe: bill gates, szczepionki, filantrop


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.