16 listopada 2020 (poniedziałek), 10:39:39

Dlaczego nie lubię pani Jandy

Na fejsie napisałem:

Krystyna Janda dostaje od państwa wsparcie!
Ja się nie zgadzam!

 

Pretekst: ministra wspiera twórców i rozdaje, a wielu moich znajomych wkurza się, że kasę dostały zespoły disco polo. To ja też się wkurzam, ale na to, że dają pani Jandzie.

Uzasadnienie w komentarzu:

Dlaczego wkurza mnie wspieranie pani Jandy.

#1. Bo jej twórczość demoralizuje Polaków. Ja rozumiem: Przesłuchanie, Człowiek z marmuru/żelaza, Dekalog, te filmy z Zanussim - ale to było dawno. A po zmianach w Polsce? Przypuszczam, że takie mistrzowskiej pozycje "Związek otwarty" (Dario Fu, a zrobiła to Kondratem) lub "Zazdrość na dwa faksy" z Englertem rozwaliły w Polsce nie jedno małżeństwo!

#2. Dlatego, że świadomie propaguje kłamstwa publikując na swoim profilu kłamliwe memy. Piszę, że świadomie, bo na jej profilu kilka razy pojawiały się te najbardziej ohydne fakienewsy i to po czasie, gdy głośno były już zdemaskowane. Zwracano jej na to uwagę, nawet chyba toczą się jakieś procesy, ale czy przeciwko takiej postaci można coś zasądzić? Ponieważ przypuszczam, że pani Janda albo powierzyła prowadzenie, albo wprost sprzedała ten profil jakiejś organizacji związanej z totalną opozycją nie miałem oporów nazwać jej tu ku...

 

 


Kategorie: _blog, osobiste


Słowa kluczowe: janda, epidemia, pis


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.