6 stycznia 2021 (środa), 21:49:49

Koniec pewnej epoki

Tak czy inaczej się to skończy jesteśmy świadkami końca pewnej epoki, pewnej kultury, a nawet pewnej cywilizacji. I to nie jest tak, że to się dzieje tam, i nas to nie dotyczy. Chcieliśmy globalizacji, to ją mamy i może nie jutro, ale poczujemy tą zmianę. Przypuszczam, że nie będzie ona przyjemna.

Ale spokojnie. Tak jak Pan Bóg wszystkie wirusy ma policzone tak też kontroluje to co się dzieje z władcami. Ustanawia i zrzuca z tronów, bo to Jego plan na świecie się realizuje.


Notka napisana przed tym, jak Kongres USA ustalił, że Biden ma być zaprzysiężony, i zanim jacyś ludzie weszli nieproszeni do Kapitolu.


Kategorie: _blog, polityka, polityka / obserwator, obserwator


Słowa kluczowe: USA, biden, trump, wybory w usa


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.