1 kwietnia 2021 (czwartek), 15:16:16

Głoszenie ewangelii jest wyrazem odpowiedzialności

W radio właśnie powiedzieli, że ...

Od czasu gdy 2000 lat temu zmartwychwstał Jezus Chrystus wierzymy, że można pokonać to czego najbardziej się obawiamy.

Dzisiaj możemy pokonać pandemię!

Musimy jednak być odpowiedzialni za siebie i bliskich. (…)

No to ja, chcąc być teraz odpowiedzialny za Was napiszę, że nawet jak pokonamy pandemię to i tak każdy z nas umrze. Umrze i stanie przed sądem Boga. I wtedy lepiej wskazać na Pana Jezusa, który na krzyżu umarł za wszystkie grzechy, i że ta Jego ofiara może załatwić problem grzechu mojego.

A tym wszystkim dobrym, wspaniałym ludziom, tym fajnym facetom i dobrym kobietom, którzy liczą że są OK, i że jakoś to będzie piszę - lepiej nie próbujcie. Diabeł dobrych szpiegów, i lepsze podsłuchy i będąc prokuratorem (oskarżycielem) wyciągnie przed Bogiem prawdę o Was.

A wybawienie przed piekłem (zbawienie) jest z łaski (niezasłużonej życzliwości), przez wiarę, nie z naszej kiepskiej jakości dobroci.


Kategorie: _blog, ewangelia


Słowa kluczowe: pandemia


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.