31 lipca 2021 (sobota), 15:16:16

Pandemia to ...

Krótka opinia z jakiegoś komentarza na fejsie:

Plandemia to przykrywka do rewolucji marksistowskiej (nwo) i do ukrycia implozji systemu banku centralnego.

Jeszcze raz - co się dzieje: zmienia się porządek polityczny świata. Marksizm atakuje wszędzie, na zachodzie najbardziej to widać.

  1. Zmiany polityczne, gdyż demokracja zniknęła, choć dalej głównie na zachodzie zachowywane są pozory.
  2. Zmiany moralne - konserwatyzm jest eliminowany.
  3. Zmiany własności - manipulacje przy pieniądzu i podatkach.

Kategorie: _blog, pandemia, obserwator, polityka / obserwator


Słowa kluczowe: pandemia, nwo, nowy porządek świata


Komentarze: (1)

wojtek, July 31, 2021 15:42 Skomentuj komentarz


Ciekawe jest to, że wielu moich znajomych nie widzi, albo nie chce widzieć. albo widzi ale nie wierzy, w takie zjawiska:

- Fakt, że ludzie u realnej władzy realizują koncepcje marksistowskie albo neomarksistowskie. Mało kto nawet wie czym jest marksizm.

- że manipuluje się pieniądzem, który przestał już nawet być fiducjarrnym a jest "nie pieniądzem" (bo nie wiem jak nazwać te elektroniczne zapisy dające prawo a z majątkiem mające coraz mniej wspólnego)

- że w masmediach to już tylko emocjonalna manipulacja jest

- że nieco zmieniono system szkolnictwa i trzeźwe myślenie to już rzadkość, nie tylko u młodzieży ale też u takich, co jeszcze uczyli się w starych szkołach

- idee konserwatywne niezależnie czy dobre czy złe są niszczone, zastępowane pozytywnym postępowym postępem, który głosi, że możesz wszystko

Muszę te myśli porozwijać i jakoś ubrać ładnie w słowa.

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.