27 sierpnia 2021 (piątek), 13:36:36

Wezwanie

Wiem, że dla wielu ludzi wydaje się to dziwne, ale to czy człowiek w przyszłości będzie żył określone jest przez jego relację z Jezusem, z synem Boga-Stworzyciela.

Religijni ludzie zrobili wiele ta prawda wydawała się być dziwna, nie normalna, nie do uwierzenia, a nawet wstrętna. Wszak uczynki niektórych religijnych przywódców kościoła rzymskiego są wstrętne, ale to nie ma znaczenia dla prawdy.

I jak to powiedział ksiądz na pogrzebie ojca mojego kumpla: "to gdzie spędzisz wieczność zależy tylko i wyłącznie od tego kim dla ciebie jest Jezus Chrystus".

Mając powyższe na uwadze wzywam do zastanowienia się: kim dla Ciebie jest Jezus Chrystus. Nie figura na krzyżu, nie obra w kościele ale tej gość co się urodził w Betlejem, umarł na krzyżu ale potem zmartwychwstał i dziś wierząc możesz z nim….


Kategorie: _blog, ewangelia


Słowa kluczowe: wezwanie, ewangelia


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.