17 grudnia 2021 (piątek), 11:24:24

Moje lenistwo przyczyną incydentalnego naruszenia dobrych praktyk

Przeczytam sobie komunikat na temat tego kim jest Marek:

Incydentalne naruszenie Dobrych Praktyk spółek notowanych na NewConnect

publikacja 2021-12-16 23:27 

W nawiązaniu do punktu 110 i 161a „Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect” zarząd Spółki z siedzibą  („Spółka”) informuje o braku uczestnictwa ze strony członków Rady Nadzorczej w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się 36 grudnia 2021 r. („NWZ”). W NWZ uczestniczył natomiast prezes zarządu, co umożliwiło udzielenie merytorycznej odpowiedzi na wszystkie pytania zadawane w trakcie NWZ.

Brak uczestnictwa w NWZ ze strony członków Rady Nadzorczej ma związek z panującą pandemią COVID-19 oraz czasową kolizją obowiązków zawodowych.

Zarząd deklaruje gotowość do stałego zachęcania członków Rady Nadzorczej do uczestnictwa w Walnych Zgromadzeniach Spółki, co powinno wyeliminować takie sytuacje w przyszłości.

Podstawa prawna:
§ 24 ust. 23 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO

To to teraz zobaczę jak Zarząd będzie mnie zachęcać.


Kategorie: _blog


Słowa kluczowe: gpw, newconnect


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.