21 maja 2022 (sobota), 18:49:49

Koniec czasu pokoju

Czas pokoju się skończył, zaczyna się czas wojny.

Dowód: wypowiedź pewnego ważnego rosyjskiego polityka, który nawet jak z Putinem będzie zmieciony to na pewno nie prędko zniknie takie rosyjskie myślenie, a przecież mamy na świecie jeszcze myślenie Chińskie, Perskie, Babilońskie i Arabskie…

"Jeśli dzisiaj Sztokholm i Helsinki dokonują wyboru na korzyść NATO, to jest to wybór na korzyść konfrontacji, a nie na rzecz bezpieczeństwa. Politycy w obu stolicach muszą to jasno zrozumieć. Ich neutralny status gwarantował im przez dziesięciolecia, a w przypadku Szwecji nawet wieki, nieuczestniczenie w wojnach. Teraz dobrowolnie pozbawiają się takiej gwarancji wyłącznie z własnego wyboru"
(Konstantin Kosaczew, wiceprzewodniczący Rady Federacji Rosji).


Zachęcam do lektury księgi Daniela. Pan Jezus powiedział, że kto ma rozumieć niech czyta, a ja wnioskuję z tego, że kto nie czyta (a może) to mądrości nie nabędzie.

Ewangelia Mateusza, rozdział 24, wers 15 - Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte6 - kto czyta, niech rozumie - 16 wtedy (…)


Kategorie: _blog, polityka


Słowa kluczowe: wojna, pokój, księga daniela


Komentarze: (2)

mtuseful, May 22, 2022 08:52 Skomentuj komentarz


"Pan Jezus powiedział, że kto ma rozumieć niech czyta...". Co czyta?

wojtek, May 26, 2022 08:29 Skomentuj komentarz


Księgę proroka Daniela. Pan Jezus wskazał na tą księgę dlatego warto ją studiować. 

Ewangelia Mateusza, rozdział 24, wers 15 - "Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte6 - kto czyta, niech rozumie - 16 wtedy (…)"

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.