25 maja 2022 (środa), 16:28:28

Darwiniści z naklejką

rybka-darwinTo co o Bogu wiedzieć można jawne jest wśród ludzi, gdyż Bóg to ujawnia. Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty: wiekuista Jego potęga oraz bóstwo - stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła.

Więc dlatego myślę, że ewolucjoniści od Darwina to głupcy. Oni to nie uznając Boga jako stwórccu znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych stali się głupimi i zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy stworzenia (…) stworzeniu oddają więc cześć, i stworzeniu służąc. 
 


Kategorie: _blog, ewolucjonizm


Słowa kluczowe: rynka, darwin


Komentarze: (1)

Krzysztof, May 28, 2022 09:05 Skomentuj komentarz


Wojtku , tyle razy robiłeś studium Listy do Rzymian , a nie widzisz w nim tego zapisu :

Napisane jest bowiem:
Na moje życie - mówi Pan - przede Mną klęknie wszelkie kolano.
a każdy język wielbić będzie Boga
Tak więc każdy z nas o sobie samym zda sprawę Bogu.


Przestańmy więc wyrokować jedni o drugich. A raczej to zawyrokujcie, by nie dawać bratu sposobności do upadku lub zgorszenia. Wiem i przekonany jestem w Panu Jezusie, że nie ma niczego, co by samo przez się było nieczyste, a jest nieczyste tylko

.... przeczytaj cały 14. rozdział ...

Wojtek ilu Darwinistów zgorszyłeś tym wpisem ? 
Zaczyna się ten rozdział , aby nie gorszyć słabych !!!

Wyobraźnia stwarza rzeczywistość - taki aksjomat - może zechcesz się z nim zmierzyć , lubisz znaczenie slów :

Wyobraźnia - masz definicję .

Pozdrawiam , ja sobie wyobrażam, że nie będziesz gorszył tych małych ,, Darwinistów ", bo co jeśli wśród nich jest Bóg ?

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.