18 sierpnia 2022 (czwartek), 22:55:55

Mój bank tworzy mi problemy

Mój bank, za pomocą swojego niedoskonałego systemu IT wprowadza mnie zakłopotanie sugerując moim dostawcom (sklepy, kawiarnie, restauracje - bo tam codziennie coś kupuję), że jestem niewypłacalny, że niewiarygodny, że nie potrafię regulować swoich zobowiązań, że nie mam pieniędzy a przecież zamówiłem, a nawet zjadłem to ciastko i wypiłem tą dużą kawę!

Bardzo mi się to nie podoba, bo to mój bank jest niewiarygodny. Ja to wiem, bo trzymam u nich moje pieniądze, oni zobowiązali się do pokrywania moich rachunków a teraz, taki numer robią. Mówili, że prestiż, że wygoda, że łatwo, miło i przyjemnie a jest kłopot i zawstydzenie.

Banku - popraw się, bo inaczej użyję tu Twojej firmy, wstawię logo i będzie Ci wstyd. Czy mój bank mnie słyszy?

*****

A może to ja popełniam błąd? Może powinienem wrócić do portfelika i płacić gotówką jak niektórzy moi bogaci i pewnie mądrzejsi koledzy?


Kategorie: _blog, osobiste


Słowa kluczowe: pko, bank, karta visa, płatności, karta kredytowa


Komentarze: (1)

Stary Zgred, August 20, 2022 11:39 Skomentuj komentarz


Jeśli chodzi o autoryzację kartą, mam to samo. Chodzi o zabezpieczenia karty, a więc wywalanie co jakiejś transakcji .

Sam dzwoniłem do mojego banku ( innego niż autora ) i poinformowano mnie, że oni niewinni to właściciel karty, właściciel , że unia itd...

Fakt jest bezsporny, mam wadliwy produkt niezgodny z umową ( 20. transakcji bezgotówkowych ) mogę zrobić max. 3. potem 1. z pinem i znów mogę robić .

Portfelik to dobre rozwiązanie , tylko skąd do portfelika ?

Z Banku ?

brr...

Do tego jak wystawiam FV,  pan premier ustalił mi limit zapłat gotówką !

Może trzeba zrobić unię w unii :)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.