20 lutego 2023 (poniedziałek), 10:43:43

Jezus i UFO

Gdy Jezus będzie wracał na ziemię niektórzy mogą nie rozpoznać go i zaklasyfikować jako UFO (niezidentyfikowany obiekt latający). Niektórzy mogą do niego nawet zacząć strzelać - a ja radzę., nie przyłączaj się do nich, raczej już dziś coś się o Nim dowiedz abyś mógł go rozpoznać i aby dzień sądy był dla Ciebie dniem wybawienia.

 


Kategorie: _blog


Słowa kluczowe: jezus i ufo, ufo, powrót jezusa, eschatologia


Komentarze: (1)

Marek, February 20, 2023 17:25 Skomentuj komentarz


Wiele się mówi o powtórnym przyjściu Pana Jezusa, jak również o zabraniu przez Niego wybranych do nieba. Ja będąc świadkiem Jehowy całe młode lata spędziłem na wyczekiwaniu przyjścia Pana Jezusa. Nie planowałem swojego życia w dłuższej perspektywie, lecz poprzestawałem na tym, co miałem. Cieszyłem się, że powrót jest bardzo blisko, jak informowało nas o tym czasopismo wydawane przez świadków Jehowy Strażnica. Pokolenie, które miało nie przeminąć, lecz doczekać się przyjścia Pana zmarło co do ostatniego świadka Jehowy. Potem już organizacja świadków Jehowy zaprzestała podawać nowe terminy, które co prawda nie miały konkretnej daty, ale sugerowały określony czas. Odszedłem z tej sekty, bo otworzyły mi się oczy dzięki nabytej informacji w internecie na temat ich fałszywych i zgubnych nauk doktrynalnych. Czekam cały czas na przyjście Pana Jezusa, ale już nie w fanatyczny sposób, lecz rozważnie dostosowuje swoje życie na potrzeby czuwania. Myślę, że ludzie będą wiedzieć, że nadchodzi Królestwo Boże, a nie marsjanie. Uważam, że ludzie mają jakąś wiedzę na temat Pana Jezusa i powtórnego Jego przyjścia na ziemię. Natomiast ci, co nie mają to z całą pewnością poczują na swojej skórze strach i niepewność, ale Pan Jezus im szybko uświadomi z kim mają do czynienia. 

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.