30 kwietnia 2024 (wtorek), 15:14:14

Proście o pokój dla Jerozolimy (kolejne podejście, bardzo na czasie)

Drogi czytelniku: że w swoich myślach potępiasz armię Izraela to wiem, ale czy potępiłeś już w swoim myśleniu atak palestyńskiego Hamasu na miasta i kibuce w Izraelu?

Proste pytanie zadaję więc proszę, nie odpowiadaj mi jacy to ci Żydzi są źli i że nie wiadomo czy to są w ogóle Żydzi. Może i są źli ale nie mnie ich sądzić - ja wolę osądzać siebie (bo sam jestem zły) a innych to błogosławić nie godząc się na przemoc.

A piszę o tym dlatego, że najbliższe godziny, (szczególnie to czy Hamas wypuści porwanych wiele miesięcy temu zakładników) będzie podstawą decyzji rządu Izraela i aktywności IDF w Ramallah.


Modlitwa:

Panie, mam prosić o pokój dla Jerozolimy. Więc proszę.
Panie. Mam pocieszać Twój lud. Mało mogę ale jak mogę to pocieszam.
Amen


Moja interesowność przy okazji wyłazi, wszak czytam.

Proście o pokój dla Jeruzalem: Niech się szczęści tym, którzy cię miłują.
(Ps 122:6 UBG)

I żeby nie było, że taki wspaniały jestem. Mam w tym interes. Będę się teraz powoływał na tą obietnicę w moich prośbach do Boga.


Kategorie: _blog, izrael


Słowa kluczowe: izrael, gaza, ramallah, idf


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.