31 marca 2009 (wtorek), 20:33:33

Ziemianie - Marsjanie

#1. W telewizji (dokładnie w Wiadomościach o 19.30) powiedzieli, że ...

Jeżeli ludzkość ma przetrwać musi zacząć kolonizować inne planety.

To ja nie chcę przetrwać! Albo proszę mnie przestać nazywać ludzkość!

#2. Widziałem kiedyś taki katastroficzny film o tym jak Marsjanie atakują ziemie i mordują Ziemian. Ciekawe, czy lewaccy intelektualiści z europy zachodniej, którzy dziś uważają, że Ziemianie muszą kolonizować kosmos mają wystarczającą motywacje aby w niedalekiej przyszłości nie mordować Marsjan na Marsie (o ile tam Marsjanie będą a lewicowi intelektualiści wierzą, że tak). Pewnie nie i potem inni lewicowi intelektualiści (albo zieloni antyglobaliści) będą przepraszać potomków tych Marsjan za złe zachowanie ich przodków Ziemian zupełnie jak teraz biali przepraszają czerwonych w obu Amerykach.

#3. Bóg uczynił ziemię aby człowiek na niej mieszkał i się o nią troszczył. Użyte w Genesis słowo "czynił poddaną" często przez eliminację tego "troszczenia się" jest niewłaściwie rozumiane, zniekształcone a potem wskazywane przez zielonych i ekologów jako chrześcijańsko-niemoralne. Bóg uczynił ziemie - ale niektórzy ludzie najpierw ją niszczą a potem chcą lecieć na Marsa aby tam też coś poniszczyć. Szkoda.

#4. Kidusz:

Bądź błogosławiony Panie Boże, stwórco wszechświata w tym, że uczyniłeś dla nas ziemię jako właściwe miejsce zamieszkania.


Kategorie: obserwator, _blog


Słowa kluczowe: marsjanie, ziemianie, kolonizacja marsa, kosmos, lewicowi intelektualiści, lewica


Komentarze: (1)

anonim, June 1, 2009 09:53 Skomentuj komentarz


Wczoraj na HBO leciał film pt. "Wall-e". Ciekawa koncepcja świata.
Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.