15 lutego 2021 (poniedziałek), 15:17:17

Kłamstwa prof. Grabowskiego

Myślałem, że prof. Grabowski jest tylko kłamcą ale okazuje się, że jest też zbrodniarzem, który pomagał Ni…..com zbijać Ży…..oow.
To smutne.
* * * * *
Aby nie było wątpliwości. Ohudną książkę pt. "Dalej jest noc" przeczytałem. Nie potrzebowałem zbytnio tej polemicznej książki co ją wydal IPN aby zidentyfikować kłamstwa bo trochę świadectw i dokumentów źródłowych kiedyś przeczytałem.
Ale wnioski z tego co się dzieje są takie: nadchodzi noc. Póki co światłość świeci i ciemność jej nie ogarnie, ale za chwilę, i na chwilę światłość się z tego świata zostanie zabrana. Dobrze jest być zabranym z nią.2021-02-15 prof. Grabowski w GW


Kategorie: _blog, polska-izrael


Słowa kluczowe: prof. Grabowski, religia holocaustu, przedsiębiorstwo holocaust, IPN, gazeta wyborcza


Komentarze: (0)

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.