Kategoria: 3s


16 czerwca 2022 (czwartek), 17:19:19

I znowu jestem prezesem.

13416843_10205542105830366_6677791717145237691_o Fejs przypominam mi, że 6 lat temu byłem prezesem, i z moim kumplem, też prezesem przygfotowaliśmy dla naszych klientów "Śniadanie 1 MegaWata". Był to moment, w którym nasze pierwsze DC (dziś 3S ma chyba już z 6 takich obiektór, ale nie wiem) przekorczyło taki pobór mocy, była piękna wiosna, zielona trawka, a ja rozpocząłem proces wyhamowywania mojej kariery zawodowej.

Hamowanie trwało jeszcze 3 lata, do jesieni 2019 gdy definitywnie opuściłem biuro, gabinet i zespół ale mogąc sobie zachować swój samochód, telefon i laptop.

A tydzień temu coś się tak porobiło, że wróciłem do aktywności i znowu jestem prezesem. I znowu blisko ze Zbyszkiem ale co z tego wyniknie nie wiem - na pewno będzie ciekawie, bo życie dane jest nam po to abyśmy się uczyli, nauczyli, przemienili, stworzyli, przekształcili, najlepiej działając w takich dziedzinach, które są wieczne, które nie przeminą.

Gdy kończyłem swoją karierę zawodową, pod koniec lata 2019 roku zrozumiałem o co chodzi w 16 rozdziale Ewangelii Łukasza. Póżno, bo pierwszy raz z tym nauczaniem Pana Jezusa zderzyłem się w 2001 roku. Przypomnę: tam jest lekcja o nieuczciwym dyrektorze zarządzającym (CEO) funduszem inwestycyjnym. Więc gdy skonczyłem to załapałem…. dziś pełnię rolę prezesa i chcę tą naukę zastosować. Jak to się będzie miało do wartości spółki - nie wiem, bo od 2001 roku wierzę, że "Jeżeli Jahwe domu nie zbuduje na próżno się trudzi ten który go wznosi" (Psalm 127) więc wartość akcji zostawiam Jemu, zaś relaje z dostawcami, klientami, zespołem, inwestorami i środowiskiem to już moja domena.

Może wrzucę tu coś z mojej nowej pracy - ale póki co niech będzie ta śliczna fotka z przed 6 lat.


Kategorie: 3s, triggo, _blog, prywatne, zawodowe


Słowa kluczowe: triggo, 3s, prezes


Komentarze: (1)

Marcin, July 1, 2022 21:56 Skomentuj komentarz


Życzę niezbankrutowania

Skomentuj notkę

Disclaimers :-) bo w stopce coś wyglądającego mądrze można napisać. Wszystkie powyższe notatki są moim © wymysłem i jako takie związane są ze mną. Ale są też materiały obce, które tu przechowuję lub cytuje ze względu na ich dobrą jakość, na inspiracje, bądź ilustracje prezentowanego lub omawianego tematu. Jeżeli coś narusza czyjeś prawa - proszę o sygnał abym mógł czym prędzej naprawić błąd i naruszeń zaniechać.